Otse ja omadele - rätsepatööna

"Vein ja veel.. VinSomnia ei ole pelgalt vein ja toit, vaid ka kõik juurdekuuluv - aitame teil leida Itaalia tooteid, aga ka pakkuda veinireise koos majutusvõimalustega oma partnerite imelistes veiniistandustes."
94134707_656108681618972_736420577674893
VinSomnia_liblikad
Visiitkaart 50x90_5mmbleed nov_trykk-02.

kust me tuleme

VinSomnia on tunnustatud Itaalia veini- ja toidukaupade maaletooja. Oleme nii erakundedele kui kohvikutele-restoranidele, peokorraldajatele, jae- ja hulgimüüjatele abiks olnud juba alates 2009. aastast. Asume Tallinnas, kuid tarnime üle Eesti ja naaberriikidesse.

vinsomnia_fattorialavacchio.jpg

kes me oleme

Oleme väike sõltumatu pereettevõte ning eelistame koostööd samuti sõltumatute väiketootjatega  - et pakkuda oma klientidele parima hinna ja kvaliteedi suhet - autentseid, kvaliteetseid Itaalia tooteid Eestis. Hindame kõrgelt toidu päritolu ja teadlikkuse avardamist vallas, kes ja kus on meie toidu kasvatanud ning tootnud. Pooldame minimalistlikku tarneahelat – nii austame „from field to fork“ põhimõtet, et pakutav jõuaks võimalikult väheste vahendajatega meie kööki ja taldrikule.

Fresh Homemade Pasta

miks VinSomnia

VinSomnia on minimalistlik ja mõõdukas – tarbides targalt, on vähem tihti rohkem. Olles teadlikumad ja hoolivamad, on meie pakutavas aukohal orgaanilised ja vegan valikud mahepõllumajandusest. VinSomnias usume kvaliteetsesse Itaalia veini ja toitu ning et söömis- ja joomiskultuur peegeldab elustiili ning viisi, kuidas hoolitseme iseenda eest - kui sööme ja joome tervislikult, tunneme end tegusamana, heas energias, ärkvel ja erksana.

Gourmet Meal

.. ja veel

Kooskõlas parimate Itaalia veinide ja toitude hankimisega oleme uhked ka esmaklassilise teenuse pakkumise üle. Kampaaniad ning klientide abistamine ja toetamine turundustegevuses, alates toodete valikust kuni reklaammaterjalide ja personalikoolitusteni ning sündmuste korraldamisteni – olgu siis pisematele või suurematele seltskondadele.

Oleme täpselt see ettevõte, kelle poole peaksid pöörduma kõik, kes soovivad söögi- ja joogikaartidele põnevaid, peavoolust eristuvaid valikuid lisada.

vinsomnia_bottega.jpg