Otse ja omadele - hulgimüük rätsepatööna

"Vein ja veel.. VinSomnia ei ole pelgalt vein ja toit, vaid ka kõik juurdekuuluv - aitame teil leida Itaalia tooteid, aga ka pakkuda veinireise koos majutusvõimalustega oma partnerite imelistes veiniistandustes."

kust me tuleme

VinSomnia on tunnustatud Itaalia veini- ja toidukaupade maaletooja. Oleme nii erakundedele kui kohvikutele-restoranidele, peokorraldajatele, jae- ja hulgimüüjatele abiks olnud juba alates 2009. aastast. Asume Tallinnas, kuid tarnime üle Eesti ja naaberriikidesse.

kes me oleme

Oleme väike sõltumatu pereettevõte ning eelistame koostööd samuti sõltumatute väiketootjatega  - et pakkuda oma klientidele parima hinna ja kvaliteedi suhet - autentseid, kvaliteetseid Itaalia tooteid Eestis. Hindame kõrgelt toidu päritolu ja teadlikkuse avardamist vallas, kes ja kus on meie toidu kasvatanud ning tootnud. Pooldame minimalistlikku tarneahelat – nii austame „from field to fork“ põhimõtet, et pakutav jõuaks võimalikult väheste vahendajatega meie kööki ja taldrikule.

miks VinSomnia

VinSomnia on minimalistlik ja mõõdukas – tarbides targalt, on vähem tihti rohkem. Olles teadlikumad ja hoolivamad, on meie pakutavas aukohal orgaanilised ja vegan valikud mahepõllumajandusest. VinSomnias usume kvaliteetsesse Itaalia veini ja toitu ning et söömis- ja joomiskultuur peegeldab elustiili ning viisi, kuidas hoolitseme iseenda eest - kui sööme ja joome tervislikult, tunneme end paremini -

tegusana, heas energias, ärkvel.

.. ja veel

Kooskõlas parimate Itaalia veinide ja toitude hankimisega oleme uhked ka esmaklassilise teenuse pakkumise üle. Kampaaniad ning klientide abistamine ja toetamine turundustegevuses, alates toodete valikust kuni reklaammaterjalide ja personalikoolitusteni ning sündmuste korraldamisteni – olgu siis pisematele või suurematele seltskondadele.

Oleme täpselt see ettevõte, kelle poole peaksid pöörduma kõik, kes soovivad söögi- ja joogikaartidele põnevaid, peavoolust eristuvaid valikuid lisada.

Kui soovite rohkem teada meie tootevalikust ja sellest, kuidas saaksime just teie ettevõtmistele kaasa aidata, võtke ühendust telefonil +372 5222338 või e-posti aadressil vinsomnia@vinsomnia.ee.
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
VINSOMNIA OÜ
Reg 11391877
KMKR EE101262310
KHK008625

 

A. Weizenbergi 4

10150 Tallinn

Eesti

Tel +372 5222338

vinsomnia@vinsomnia.ee

VinSomnia on registreeritud kaubamärk. Kõik õigused kaitstud.