top of page
Wooden Surface

VinSomnia lugu

Matza
Garanteeritud rõõm

ButiigiveinidCrème de la crème

Tippveinitootjad • Töötame parimatest parimatega

Maitseelamus • Pakume, millesse ise usume

• • •

Meie tegevus on inspireeritud eluviisist,

mida järgime südame ja kirega

VinSomnia on ainulaadne "La dolce vita" elustiilikogukond kõigile, kes peavad lugu heast veinist ja toidust, naudivad suurepärast seltskonda ning oskavad hinnata oma aega ja mugavust, personaalsust ja privileege. VinSomnia avardab teadlikkust veinimaailmas, et saada osa "la dolce vita" kultuuri parimatest paladest ja rikastada seeläbi elu. See on hea võimalus avastada veinimaailma pisut teistmoodi - lõbusal, leidlikul, lihtsal ja uuenduslikul viisil ! 

 

Meie jaoks ei ole "vein" pelgalt palju keerulisi termineid - see on kaunis ja põnev avastusretk. Veinimaailmas orienteerumine ei ole "tolmune rägastik", vaid rohkete uuendustega lõbus teekond. Meie jaoks ei ole vein ainult tehnika ja tootmine - see on kirg !

 

Annely_Raun_VinSomnia.jpg

"Pakume, mida ise pruugime, ja oleme kindlad, et ka teie armastate !"

AnnikaArras_VinSomnia.jpg

Annika Arras
Miltton tegevjuht ja partner

Veini- ja gurmeetoodete pakkujaid on tegelikult ju palju ja suures pildis neil suurt vahet polegi. Või siiski ?

Erilisus seisneb lisaks kvaliteetsele kaubavalikule minu jaoks teeninduse ja tarne kiiruses. VinSomnia on selles osas väga vinge !

MartinVendla_VinSomnia.jpg

Martin Vendla
Uus Maa Pluss maakler

VinSomnia kinkepakid kvaliteetveinidega on ideaalne võimalus klientide-koostööpartnerite tänuks ja eristuvaks meeles pidamiseks !

Minu jaoks on tähtis sujuv protsess - kiirus, mugavus, aeg ning klientide positiivne emotsioon - just seepärast usaldan ja soovitan VinSomnia pereettevõtmist !

AgnesKajander_VinSomnia.jpg

Agnes Kajander
Autor ja toimetaja

Mulle meeldivad kvaliteetsed ja erilised veinid, eelistatult orgaanilised. Taoliste veinide tavakaubandusest tikutulega tagaotsimise asemel tellin need VinSomniast, mille valik on võrratu !

Mul on siin oma väljakujunenud lemmikud, kuid usaldus on nii suureks kujunenud, et luban kasti kokkupanemisel end ka üllatada - maitsenauding on alati garanteeritud !

bottom of page