VinSomnia lugu

Garanteeritud rõõm

ButiigiveinidCrème de la crème

Tippveinitootjad • Töötame parimatest parimatega

Maitseelamus • Pakume, millesse ise usume

• • •

Meie tegevus on inspireeritud eluviisist,

mida järgime südame ja kirega

VinSomnia on ainulaadne elustiilikogukond kõigile, kes peavad lugu heast veinist ja toidust, naudivad suurepärast seltskonda ning oskavad hinnata oma aega ja mugavust, personaalsust ja privileege. VinSomnia avardab teadlikkust veinimaailmas, et saada osa "la dolce vita" kultuuri parimatest paladest ja rikastada seeläbi elu. See on hea võimalus avastada veinimaailma pisut teistmoodi - lõbusal, leidlikul, lihtsal ja uuenduslikul viisil ! 

 

Meie jaoks ei ole "vein" pelgalt palju keerulisi termineid - see on kaunis ja põnev avastusretk. Veinimaailmas orienteerumine ei ole "tolmune rägastik", vaid rohkete uuendustega lõbus teekond. Meie jaoks ei ole vein ainult tehnika ja tootmine - see on kirg !

Saa osa meie tegemistest Facebookis

 

  • Facebook

"Pakume, mida ise pruugime, ja oleme kindlad, et ka teie armastate !"

Annika Arras

Miltton tegevjuht ja partner

Veini- ja gurmeetoodete pakkujaid on tegelikult ju palju ja suures pildis neil suurt vahet polegi. Või siiski ?

Erilisus seisneb lisaks kvaliteetsele kaubavalikule minu jaoks teeninduse ja tarne kiiruses. VinSomnia on selles osas väga vinge !

Martin Vendla

Uus Maa Pluss maakler

VinSomnia kinkepakid kvaliteetveinidega on ideaalne võimalus klientide-koostööpartnerite tänuks ja eristuvaks meeles pidamiseks !

Minu jaoks on tähtis sujuv protsess - kiirus, mugavus, aeg ning klientide positiivne emotsioon - just seepärast usaldan ja soovitan VinSomnia pereettevõtmist !

Agnes Kajander

Autor ja toimetaja

Mulle meeldivad kvaliteetsed ja erilised veinid, eelistatult orgaanilised. Taoliste veinide tavakaubandusest tikutulega tagaotsimise asemel tellin need VinSomniast, mille valik on võrratu !

Mul on siin oma väljakujunenud lemmikud, kuid usaldus on nii suureks kujunenud, et luban kasti kokkupanemisel end ka üllatada - maitsenauding on alati garanteeritud !

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
VINSOMNIA OÜ
Reg 11391877
KMKR EE101262310
KHK008625
KJK054899

 

A. Weizenbergi 4

10150 Tallinn

Eesti

Tel +372 5222338

vinsomnia@vinsomnia.ee

Tähelepanu ! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

VinSomnia on registreeritud kaubamärk. Kõik õigused kaitstud.